O nas

Zaborski, Morysiński Adwokacka Spółka Partnerska to zespół doświadczonych prawników — specjalistów mających wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych w wielu dziedzinach prawa.

Indywidualny nadzór partnera nad każdą sprawą prowadzony jest na wszystkich jej etapach, dzięki czemu jesteśmy w stanie utrzymać standardy najwyższej jakości usług.

Świadczymy pomoc prawną zarówno dla Klientów indywidualnych tj. osób fizycznych czy jednoosobowych przedsiębiorców jak i osób prawnych, spółek prawa handlowego, stowarzyszeń, fundacji.

Obsługujemy klientów zarówno polskich jak i podmioty zagraniczne prowadzące lub rozpoczynające swoją działalność gospodarczą w Polsce.

Starannie dobrany zespół naszych współpracowników – specjalistów z różnych dziedzin prawa gwarantuje, iż jesteśmy w stanie świadczyć kompleksowe usługi prawnicze z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego, karnego i administracyjnego.

Występowaliśmy w charakterze obrońców w największych procesach karnych, reprezentowaliśmy naszych klientów w sporach z zakresu dóbr osobistych przeciwko najpoczytniejszym gazetom codziennym, doradzaliśmy oraz prowadziliśmy postępowania przetargowe w ramach zamówień publicznych w sprawach o wartości zamówień przekraczających setki milionów złotych.

Kancelaria ma swoją siedzibę w przedwojennej kamienicy w prestiżowym miejscu w Centrum Warszawy.

Kancelaria